» » Відбулася гостьова лекція директора Центру надання адміністративних послуг м. Чортків Шимківа Артура Володимировича

Дата: 15-05-2020, 16:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Стратегічним пріоритетом Тернопільського національного економічного університету та освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» є тісне спілкування студентів із професіоналами-практиками. Однією із форм такого спілкування є гостьові лекції практикуючих фахівців в сфері публічного управління.

У рамках викладання дисципліни «Організація надання адміністративних послуг» на платформі ZOOM 13 травня 2020 року відбулась гостьова лекція директора Центру надання адміністративних послуг м. Чортків Шимківа Артура Володимировича для студентів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та професорсько-викладацького колективу кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу.