Вітаємо!

Дата: 19-05-2020, 15:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародних економічних відносин вітає студентку гр. МЕВ-41 Людмилу Книш та її наукового керівника доцента Скавронську І. В. з успішною участю у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини», що відбувся на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка у березні-квітні 2020 року.

За підсумками першого етапу ІІ туру конкурсу наукова робота Книш Людмили на тему: «Міграційна криза ЄС та Україна: економічні та соціальні ефекти» зайняла 5 місце з-поміж 63 студентських робіт, а студентку запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції з міжнародних економічних відносин.

Щиро бажаємо Людмилі Книш та її науковому керівнику перемоги у 2 етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та подальших наукових успіхів і здобутків.