» » Відбувся День відкритих дверей спеціальності «Банківська справа»

Відбувся День відкритих дверей спеціальності «Банківська справа»

Дата: 26-05-2020, 15:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбувся День відкритих дверей спеціальності «Банківська справа», щоправда цього року він був особливим: зважаючи на карантин, проходив онлайн на платформі Zoom. Модератором заходу виступила к.е.н., доцент Тетяна Стечишин.

До уваги присутніх було запропоновано презентацію за різними напрямами: навчання, наукова та міжнародна діяльність, можливості працевлаштування, дозвілля студентів, заходи на факультеті, спорт, екскурсії, умови проживання. Вступники мали можливість познайомитися із професорсько-викладацьким колективом кафедри, адміністрацією факультету фінансів та обліку.

Про особливості цьогорічної вступної кампанії розповів відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ к.е.,н., доц. Олександр Шашкевич. До розмови також долучилися студенти спеціальності «Банківська справа», наші випускники, роботодавці.

Щиро дякуємо усім учасникам заходу!

Шановні вступники, наші двері широко відчинені для Вас! Сподіваємося на зустріч в стінах Тернопільського національного економічного університету!