» » Відбулася лекція судді Верховного суду Польщі для слухачів Школи польського та європейського права

Дата: 26-05-2020, 16:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 та 25 травня для слухачів Школи польського та європейського права було організовано лекційний курс «Організація надання правової допомоги в Польщі. Судовий устрій в Польщі та країнах ЄС», який прочитав суддя Верховного суду Польщі, професор Варшавського університету Адам Редзік.

У рамках занять особливу увагу було зосереджено на обговоренні дискусійних питань судової реформи в Польщі, здійснення судочинства в умовах пандемії COVID-19, механізму забезпечення принципу співрозмірності необхідності обмеження прав людини задля гарантування громадської та національної безпеки, захисту прав та інтересів інших осіб, та місії Європейського суду з прав людини в умовах сьогодення. Лектор акцентував увагу на проблемних аспектах діяльності органів адвокатури Польщі та країн ЄС, доцільності встановлення поділу правозахисників у Польщі на адвокатів та юридичних радників.