» » Запрошуємо поговорити про переваги «розумного міста»

Запрошуємо поговорити про переваги «розумного міста»

Дата: 27-05-2020, 15:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цього четверга, 28 травня 2020 р., в проекті «В режимі хаосу: відверті розмови з експертами про головне» Інституту креативних студій ТНЕУ поговоримо про SMART CITY і з'ясуємо у чому ж переваги «розумного міста». Спікер: Руслан Савчишин, інвестор, Founder групи компаній MagneticOne Group.

Зустрінемось о 18.00 год. на платформі ZOOM (код конференції: 328 441 3912, пароль: 023510).

Хедлайнер – Олег Луцишин.

Організатор заходу – Інститут креативних студій ТНЕУ.

Коротка біографічна довідка:

Руслан Савчишин почав цікавитися програмуванням у віці десяти років. Навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському національному економічному університеті. Перед тим, як започаткувати власний бізнес, працював як позаштатний працівник з кількома американськими компаніями.

Перший бізнес – це IT компанія MagneticOne, яка згодом перетворилась на групу компаній MagneticOne Group. Станом на сьогодні MagneticOne Group налічує більше 15 компаній та продовжує рости!

Постійно навчається та перебуває в пошуку нових стратегічних можливостей, які покращують його, його бізнес, та світ навколо.

Приєднуйтеся до цікавої розмови.