» » Практико-орієнтоване навчання – запорука професійного зростання

Практико-орієнтоване навчання – запорука професійного зростання

Дата: 22-07-2020, 16:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Практико-орієнтоване навчання – запорука професійного зростання студентів та випускників Тернопільського національного економічного університету. Щоразу переконуємося у цьому.

Пів року тому на навчальну практику в аудиторську фірму «Тер Аудит» були направлені троє студентів 4-го року навчання освітньої програми «Аудит і аналіз бізнесу» – Гавдида Мар’яна, Попадюк Іванка та Луб Наталія. Для них карантин не став перешкодою, адже Тернопільський національний економічний університет підписав угоду про співпрацю із національним виробником програмного забезпечення компанією «ISpro», котра розробила та впроваджує ERP систему управління для бюджету та бізнесу.

Студенти ТНЕУ під керівництвом досвідчених практиків ТОВ «Тер Аудит» пройшли професійне навчання, практичне стажування, успішно склали іспит через систему комп’ютерного тестування та отримали сертифікати впроваджувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro» («ІС-ПРО»). Іспит був складним, але результати оцінок склали більше 90 балів. Вітаємо наших студентів! Браво!