» » Західноукраїнський національний університет анонсує Другий Міжнародний Тиждень (WUNU IW 2020)!

Дата: 10-09-2020, 16:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті 22 вересня 2020 р. стартує Другий Міжнародний Тиждень (WUNU IW 2020)!

WUNU IW 2020 – це міжнародний форум, де учасники презентуватимуть новітні дослідницькі концепції, обмінюватимуться ідеями, розробками та програмами у всіх тематичних напрямах WUNU IW. Міжнародний тиждень надає можливість розширити та зміцнити співпрацю між установами-партнерами у міжнародній проектній діяльності. Це чудова можливість для спілкування з колегами з різних країн та університетів світу!

Тренінги, воркшопи, нетворкінг, презентації та key note лекції від спікерів з усього світу – усе це упродовж 22-24 вересня 2020 р. у Західноукраїнському національному університеті.

У зв’язку з пандемією COVID-19 упродовж декількох днів організаційний комітет адаптовуватиме графік WUNU IW 2020. Оновлену програму буде опубліковано на офіційному веб-сайті та сторінці у Facebook Західноукраїнського національного університету.

Стосовно детальної інформації ви можете сконтактувати з нами за адресою inter.office.tneu@gmail.com (Уляна Коруц, начальник відділу міжнародних зв’язків).

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до участі у Другому Міжнародному Тижні (WUNU IW 2020)!

Відкрийте для себе нові можливості разом з Західноукраїнським національним університетом!