» » У ЗУНУ розпочав роботу інститут кураторства студентів!

У ЗУНУ розпочав роботу інститут кураторства студентів!

Дата: 14-09-2020, 15:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університету упродовж останніх років успішно працює інститут кураторства студентів, завданням якого є адаптація першокурсників до університетського середовища, сприяння комфортному навчанню і дозвіллю.

Сьогодні розпочався навчальний рік для першокурсників 2020 р. й інститут кураторства відновив свою активну діяльність. Через використання інноваційних технологій молодь старших курсів здійснює координацію серед юнаків і дівчат щодо організації навчального процесу, сприяє ефективній комунікації першокурсників з викладачами, надає відповідні консультації у групах.

Таке спілкування між студентами є найдієвішим інструментом у налагодженні тісної співпраці учасників освітнього процесу.