» » Студентки ЗУНУ - фіналістки Кубку України з гандболу!

Студентки ЗУНУ - фіналістки Кубку України з гандболу!

Дата: 14-09-2020, 17:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентки Західноукраїнського національного університету вперше в історії тернопільського гандболу стали фіналістками Кубку України. Це досягнення дозволило отримати гравцям звання майстрів спорту.

Фінальні етапи кубка України з гандболу серед жіночих команд відбулися 12-13 вересня в м. Бровари. У півфінальній грі команда Західноукраїнського національного університету «ТНЕУ-Енерго» зустрічалася з командою «Дніпрянка» м. Херсон, де здобула впевнену перемогу з рахунком 37:27, досягнувши найбільшого успіху в історії клубу.

Вихід в фінал дав змогу гравцям команди «ТНЕУ-Енерго» виконати норматив майстра спорту України, а саме Дацюк Людмила (ННІБП), Шиптицька Олександра (ННІБП), Бойчук Юлія (ФЕУ), Сторожук Дарина (ФЕУ), Величанська Валерія (ННІМВ), Чирська Наталія (ННІБП), Стасишин Наталія (коледж ТНЕУ), Гуменюк Софія (коледж ТНЕУ), Когут Ірина (коледж ТНЕУ), Барабаш Олена (коледж ТНЕУ), Даласюк Софія (коледж ТНЕУ), Ямнюк Інесса, Доля Вікторія, Сігай Зоряна, Костецька-Сухецька Ольга.

У фінальній зустрічі команда «ТНЕУ-Енерго» поступилася неодноразовим чемпіонам суперліги «Галичанка» м. Львів 25:41.

Особисті нагороди Фіналу чотирьох: Гуменюк Софія (ТНЕУ-Енерго) – кращий воротар, Величанська Валерія (ТНЕУ-Енерго) – кращий лінійний, Ольга Костецька-Сухецька (ТНЕУ-Енерго) – найбільш цінний гравець.

Тренер команди Верцімага Андрій.

Пишаємося найкращими дівчатами-спортсменками закладу вищої освіти, які примножують спортивну славу нашого краю.

Щиро вітаємо студенток-гандболісток та тренера з вагомим  досягненням й бажаємо нових перемог!