» » Навчально-науковий інститут біоресурсів і природокористування ЗУНУ запрошує усіх на «World Cleanup Day»!

Навчально-науковий інститут біоресурсів і природокористування ЗУНУ запрошує усіх на «World Cleanup Day»!

Дата: 15-09-2020, 17:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Навчально-науковий інститут біоресурсів і природокористування ЗУНУ долучається до щорічної акції «Всесвітній день прибирання» («World Cleanup Day») і запрошує усіх активних і небайдужих студентів, викладачів, працівників Західноукраїнського національного університету також взяти участь в акції!

 

Зустрічаємося 17 вересня 2020 року о 14:00 у «Парку здоров'я».

Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу!

До участі запрошуються усі – незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

 

Ставайте частиною наймасштабнішої команди еко відповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих.

 

Зробимо Україну чистою разом!

 

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

 

Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

 

Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.

 

Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

 

Картографування забруднених територій та/або результати їх очищень. Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня. Українці долучилися до складання карти забруднень у міжнародному додаткові «TrashOut».