» » У класичному університеті Тернополя стартував Другий Міжнародний Тиждень, I-WEEK’2020!

Дата: 22-09-2020, 18:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя, вітали учасників урочистої церемонії відкриття Другого Міжнародного Тижня, I-WEEK’2020.  Міжнародний тиждень – це унікальна можливість для усіх обмінятися ідеями та новим досвідом, розвинути і зміцнити співпрацю з новими партнерами, взяти участь у дискусіях, розширити світогляд.

Перший Міжнародний Тиждень, який відбувся у вересні 2019 року, зібрав гостей та партнерів у Тернопільському національному економічному університеті. Пройшов рік, відбулися зміни й наш університет 25 серпня 2020 року став класичним – Західноукраїнським національним університетом.

Це результат багаторічної праці професорсько-викладацького колективу, студентства, випускників, друзів та партнерів, які допомагають нам бути інноваційними, мультикультурними, відкритими до нового.

Відкрив роботу I-WEEK’2020 ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий: «Вітаю учасників Другого Міжнародного Тижня у класичному університеті м. Тернополя – Західноукраїнському національному університеті. Наш класичний університет – це глибоке розуміння великих цінностей. Розуміння, виплекане мисленням, працею, студіями, особистим пережиттям, обміном думок та поглядів з колегами, партнерами, часами навіть і суперечкою, але в сумі воно дає глибоке розуміння основних цінностей нашого людського існування. Ми акумулюємо досвід провідних університетів світу, підтримуючи та впроваджуючи європейські стандарти та світові цінності. Бажаю усім результативної роботи, цікавих дискусій, нових ідей, налагодження контактів для міжнародної співпраці задля розвитку університетів-партнерів та поступу наших країн».

З вітальними словами також виступили:

Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні   Ельміра Ахундова

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватії в Україні Аніца Джамич/ Anica Djamić

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менцін (Tomaž Mencin)

Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнес Хруневалд

Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере

Вітали учасників й ректори провідних зарубіжних закладів вищої освіти:

Батумського державного університету імені Шота Руставелі проф. Тамар Сірадзе (Грузія);

Академії Резекне Prof. Iveta Mietule (Латвія);

Вроцлавського економічного університету Prof. Анджей Калєта (Республіка Польща, Poland);

The State School of Higher Education (PWSZ) in Zamość) Prof. Andrzej Samborski (Республіка Польща);

Директора Єреванського навчально-наукового інституту ЗУНУ Саака Меружановича Гудратяна;

проректорів з міжнародних питань зарубіжних університетів-партнерів:

Університету економіки в м. Бидгощ, Польща, Prof. Marzena Sobczak-Michałowska Мажена Собчак-Міхаловська;

Сучавського університету ім. Стефана Великого (Румунія)проф. Стефан Пуріч;

публічні, громадські діячі, представники міжнародних організацій:

Голова правління Інституту європейської інтеграції Гражина Дзвонковська (Grażyna Dzwonkowska) (м. Варшава, Польща);

Chairman of Jiangnan Silk Road culture exchange center, Wang Yitan;

Member of the Board and Vice-President of the European Law Faculties Association (ELFA), the University of National and World Economy (Sofia), Prof. D.Sc. Jivko Ivanov Draganov;

Президент ГО «Африканська рада в Україні» Діалло Ісса Садіо.

Участь у церемонії відкриття також взяли представники зарубіжних провідних закладів вищої освіти:

Prof. Evangelos Siskos, University of  Western Macedonia, Greece;

Prof. Velta Lubkina – директор ін-ту регіонального розвитку Академії Резекне, Латвія;

Prof., Anetta Zielińska, почесний доктор ЗУНУ Вроцлавського економічного університету Польща);

Prof. Jan Zimny, Академія сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка (Польща);

Wolfgang Dorner, Deggendorf Institute of Technology, Germany;

Libor Dostalek, University of South Bohemia, Czech Republic;

Artur Rot, Wroclaw University of Economics and Business, Poland;

Feyza Basar  İstanbul University;

Доктор Даріуш Павліщи (Dr Dariusz Pawliszczy голова гміни Громадка Болеславецького повіту Нижнєсілезького воєводства, Польща;

Доктор Божена Кухмач (Dr Bożena Kuchmacz), директор центру культури гміни Громадка Болеславецького повіту Нижнєсілезького воєводства, Польща;

Пйотр Пачускі Piotr Paczóski, Депутат Єленєгурської міської ради Нижнєсілезького воєводства, Польща;

Ян Міколайчик, професор Позанського економічного університету (Республіка Польща)

Грігор Стаматеску (Grigore Stamatescu);

Політехнічний університет Бухареста (Румунія).

Створити різноманітну та виняткову спільноту, простір, де є можливість чути один одного, бачити нові перспективи та разом знаходити рішення – саме до цього покликаний Другий Міжнародний тиждень у Західноукраїнському національному університеті. Ми щиро вдячні нашим іноземних гостям, які, попри зайнятість, знайшли час та можливість висловити свою підтримку ініціативи проекту.

Переконані, що проведення Міжнародного тижня розширить перспективу та міжкультурний клімат нашого університету: надихне на діяльність, яка розвиває лідерство та сприяє соціальній та моральній відповідальності.

Віримо, що упродовж Міжнародного тижня кожен матиме унікальну можливість познайомитися та поспілкуватися з найвпливовішими людьми у найрізноманітніших сферах освіти й науки, що дасть нагоду впевнено сприймати сучасні виклики та безупинно прагнути до самовдосконалення та професійного зросту.

Дякуємо усім, хто сьогодні зробив відкриття Міжнародного тижня у ЗУНУ яскравим та надихнув оптимізмом! Натхнення вам, плідної і конструктивної роботи упродовж Другого Міжнародного тижня у класичному університеті Тернополя!

Також пропонуємо вам ознайомитися з програмою й запрошуємо до активної участі у заходах I-WEEK’2020.