» » «Таємниця чарівної скриньки» вразила маленьких тернополян

«Таємниця чарівної скриньки» вразила маленьких тернополян

Дата: 16-01-2013, 11:43 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Протягом 12-14 січня у Палаці культури « Березіль» ім. Леся Курбаса пройшли благодійні театралізовані вистави для дітей  в рамках проекту «Ялинка міського голови» . За цей час понад п’ять тисяч дітей із малозабезпечених, багатодітних та соціально незахищених родин переглянули мюзикл та отримали солодкі подарунки.

Зокрема, 12 січня творчі колективи ТНЕУ показали для юних тернополян казку-мюзикл «Таємниця чарівної скриньки» (режисер-постановник Алла Бінцаровська ).

Жоден із присутніх у залі не залишився байдужим, адже із перших хвилин казки і аж до закриття завіси глядачам дух перехоплювало. Вони були в в захваті від багатства та розмаїття декорацій, оригінальних та  вишуканих костюмів, яскравих спец ефектів, повчального й дуже змістовного казкового сюжету. Вражали й красиві танцювальні композиції у виконанні зразкового ансамблю танцю «Рожева пантера» народної студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» (художній керівник Любов Борисяк) та пісні, які виконували учасники народного театру пісні «Для тебе» (художній керівник Алла Бінцаровська) – ельфи (ансамбль «Краплинки» (художній керівник Алла Бінцаровська), колядники (ансамбль «Краплиночки» (художній керівник Алла Бінцаровська) та ансамбль «Галичанка» (художній керівник Мирослава Бурик)).

Юні глядачі мали чудову нагоду зустрітися із улюбленими героями із відомих мультфільмів та казок – принцесою Мерідою (Ірина Кушнір), феями Вінкс (Ірина Новомлинська, Наталія Цар, Тетяна Шарган, Тетяна Гриник), Русалонькою Аріель (Христина Афінець), Блискавкою Маквіном. Крім того,  діткам дуже сподобалась Княжна Доброслава (Оксана Балуцька), Мудрий Ворон (Борис Салабчук) із Королівства Захмарного Світу і Царівна Медуза (Лілія-Марія Крисовата) із Королівства Підводного Світу. Зіпсувати новорічне свято хотів Князь Лихослав (Юрій Дзюла), якому допомагав «спецзагін Лиходійників» (студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о»). Серед традиційних героїв зимової казки – Дідусь Мороз (Сергій Лещук), Снігуронька (Ірина Голуб), колядники (ансамблі «Краплиночки» та «Галичанка») та Коляда (Надія Дерев’яна).

Маленькі тернополяни під час казки мандрували трьома Королівствами – Темного Лісу, Захмарного та Підводного Світів разом із відважними дівчатками Оксанкою (Роксолана Залізняк) та Улянкою (Анастасія Джуровська) та Сніговичками (Владислав Васильків, Вадим Шухман), які поринули у вир незвичайних пригод, щоб знайти чарівну скриньку, яку викрав Князь Лихослав, і повернути її Дідусеві Морозу. Врешті, як і годиться, казка закінчилася щасливо – добро перемогло зло: Князь Лихослав та Лиходійники розкаялись у своїх поганих вчинках і разом з усіма зустріли Новий рік та Різдво.

Головним лейтмотивом казки-мюзиклу «Таємниця чарівної скриньки» для усіх глядачів стала істина: «Хто багато друзів має, той усяке зло здолає!».