Шановні колеги!

Дата: 5-02-2013, 12:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чергове засідання Координаційної ради науково-навчального комплексу «Економосвіта» відбудеться 15 лютого 2013 року на базі Тернопільського національного економічного університету. Особливу увагу в ході засідання буде приділено питанню «Про роль та можливості учасників комплексу щодо популяризації дисципліни «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх навчальних закладах 2-3 рівнів акредитації та фахової підготовки вчителів».

Організатори заходу: Західний науковий центр HAH і МОН України, Інститут регіональних досліджень HAH України, Національний університет «Львівська політехніка», Тернопільський національний економічний університет, Львівська комерційна академія, Львівська державна фінансова академія, Луцький національний технічний університет, Львівський державний центр науки, інновацій та інформатизації.