» » Відбулося урочисте відкриття ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Дата: 25-03-2013, 11:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять четвертого березня 2013 року о 15.00 годині в актовій залі  Тернопільського національного економічного університету відбулося урочисте відкриття ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

«У місто Тернопіль, де творча юнь окрилено мріє уславити рідну землю завітало свято. Довгождане, гомінке! Свято творчості і надій! Трепетних сподівань і молодечих тривог! Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки!»,– звернулись до молодої наукової еліти нашої держави ведучі.

З вітальним словом до учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки виступили: в. о. ректора Тернопільського національного економічного університету, професор, доктор економічних наук Крисоватий Андрій Ігорович, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптян Валентин Антонович, начальник Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Запорожан Іван Григорович, методист інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Олена Миколаївна Бурлака, а також голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Надія Іванівна Гражевська, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор економічних наук.

Для участі у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки прибули команди з усіх регіонів України. Юних науковців привітали учасники народного театру танцю «Посмішка» центру творчості дітей та юнацтва міста Тернополя, а також артисти та творчі колективи ТНЕУ: гурт «Струни серця», театр танцю «Птаха щастя», театр танцю «Експресія», художній театр пісні «Для тебе», студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о», солістки гурту «Краплинки», учасники зразкового ансамблю танцю «Рожева пантера», а також срібні призери чемпіонату України збірна команда ТНЕУ з фанк-аеробіки.

Щиро вітаємо учасників олімпіади та бажаємо їм наснаги, віри у власні сили, новаторських ідей та творчого неспокою!

З планом проведення профорієнтаційних заходів рамках ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки Ви маєте змогу ознайомитись, завантаживши прикріплений файл.

plan-zahodv.pdf
Завантажити Переглянути онлайн