» » У ТНЕУ — тиждень здорового способу життя

У ТНЕУ — тиждень здорового способу життя

Дата: 25-03-2013, 15:18 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

З метою формування здорового способу життя студентської молоді, вироблення інтелігентного та відповідального ставлення до свого здоров’я, подолання негативних явищ у молодіжному середовищі із 25 до 29 березня відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ організовує  тиждень здорового способу життя. Студенти зустрінуться із лікарями, психологом, лідером Тернопільського спортивно-туристичного  клубу «Глобус».

Зокрема, 25 березня о 15.00 годині  в 11 корпусі університету відбудеться зустріч студентів ФАЕМ, Коледжу ФДПМП та ФЕУ із лікарем-венерологом Тернопільського обласного комунального клінічного шкірно-венерологічного диспансеру І. П. Мельничук «Захворювання шкіри та їх профілактика».

26 березня о 15.00 годині на факультеті банківського бізнесу пройде зустріч студентів ФББ, УНЕФ та УНФЕМ із лікарем Тернопільської обласної залізничної лікарні М. І. Шкільною «Не дамо СНІДу шанс».

27 березня  о 15.00 годині в рамках роботи студентського психологічного клубу «Гармонія» студенти ФМБМ та ЮФ зустрінуться з к. п. н., доцентом кафедри соціальної роботи, завідувачем психологічної служби ТНЕУ  Т. Л.  Надвиничною «Синдром хронічної інформаційної втомлюваності».

28 березня о 15.00 годині студенти ФКІТ, ФФ та ФОА поспілкуються із лідером Тернопільського спортивно-туристичного  клубу «Глобус» В.  Гороном.

Протягом тижня буде проведено ознайомлювальні екскурсії для студентів першого курсу університету в музей анатомії людини, що в корпусі морфології ТДМУ імені І. Я. Горбачевського.

Щиро запрошуємо студентів на зустрічі із медичними працівниками.