» » Оголошуємо набір слухачів на експрес-курси для підготовки абітурієнтів, що вступають до коледжів ТНЕУ

Дата: 10-04-2013, 10:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ФАКУЛЬТЕТ ДОВУЗІВСЬКОЇ, ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ТА МАГІСТЕРСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ЕКСПРЕС-КУРСИ  для підготовки абітурієнтів, що вступають до  коледжів ТНЕУ на базі 9-х класів. Заняття проводять кваліфіковані викладачі університету. Програма передбачає вивчення предметів, що винесені на вступні випробування в коледжі: українська мова, математика або історія України.

Форма підготовки - денна. Перелік конкурсних предметів для здобуття ОКР “МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ” в коледжах ТНЕУ:

Спеціальності

За результатами вступних випробувань на 1-й курс (випускники 9-х класів)

- правознавство Українська мова та історія України
- бухгалтерський облік; - фінанси і кредит;- організація виробництва Українська мова та математика

- обслуговування комп’ютерних систем і мереж Українська мова та математика

Початок занять з 1 липня. Групи для занять формуватимуться у кількості  20-ти осіб.
Навчання здійснюватиметься на контрактній основі.
Випускники підготовчих курсів, вступаючи на навчання до коледжів університету, матимуть  пільги, передбачені  Правилами  прийому до Тернопільського  національного економічного університету.
Адреса відділу довузівської підготовки ФДПМП:
вул. Львівська, 11а, к. 508, м. Тернопіль, 46020;
Тел. (0352)53-95-92, www.wunu.edu.ua