Повернулися з перемогою!

Дата: 3-04-2013, 11:46 | Автор: Студентка групи УПЕП-42 Ірина Павлюк

Студентка 4 курсу факультету економіки та управління, групи УПЕП-42 Ірина Павлюк взяла участь у ІІ  етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у м. Полтава (науковий керівник – к.е.н., доцент Шушпанов Д.Г.) та була нагороджена дипломом І  ступеня.

Брали участь у конкурсі представники 15 вищих навчальних закладів України.  Учасників та гостей зустріли у дружній, привітній атмосфері, усім охочим була запропонована екскурсія містом.

Наступного дня  розпочався конкурс наукових робіт. Після захисту, ми  отримали багато приємних вражень, мали змогу знайти нових друзів з інших ВНЗ України.  Підведення підсумків олімпіади закінчилося  для студентів нагородженням дипломами.

Висловлюю щиру подяку науковому керівнику доценту Дмитру Георгійовичу Шушпанову та доценту Ользі Петрівні Дяків за інтенсивну підготовку до участі у конкурсі.