Тренінг зі спеціальності

Дата: 4-04-2013, 12:30 | Автор:

«Приходимо – перемогти, а йдемо, щоб потренуватись», - із цих слів розпочалась робота тренінгу зі спеціальності, що був розроблений за сприяння завідувача кафедри менеджменту, д. е. н., професора Брича Василя Ярославовича, для студентів п’ятого курсу групи МЗЕДм-51 під керівництвом доцента кафедри менеджменту, к. е. н. Мазура Володимира Степановича.

В період з 1 по 3 квітня 2013 року ми «навчались – граючи». Це дало змогу студентам зрозуміти та побачити давно вивчені та загальновідомі факти по-новому.

Слухачі магістратури намагалися відтворити дух і проблеми українських підприємств в лекційних аудиторіях університету.

Протягом усіх днів між нами панувала дружня атмосфера і «здорова» конкуренція. Це дало змогу поринути у світ сучасного бізнесу.

Отож, підсумовуючи, варто зазначити, що завдяки успішному та насиченому тренінгу, ми розвинули свої комунікативні навички та почерпнули для себе багато нового та цікавого, а також здобули дорогоцінний досвід на майбутнє.

Фотозвіт: Ст. гр. МЗЕДм-51

Решетняк Віталій