» » Урядова програма навчання та стажування за кордоном

Урядова програма навчання та стажування за кордоном

Дата: 8-04-2013, 16:08 | Автор: Відділ міжнародного співробітництва

Шановні студенти, аспіранти, викладачі ТНЕУ!

Нагадуємо Вам, що триває конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2013 році за рахунок коштів державного бюджету.

Серед пріоритетів виділимо:

•Інформатика та обчислювальна техніка, зокрема системи штучного інтелекту, системне програмування, комп’ютерні науки та обчислювальна техніка, комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, програмне забезпечення систем, інженерія програмного забезпечення;

•Міжнародні відносини, зокрема міжнародне право.

(Повний перелік пріоритетів наведений в наказі МОН №306 від 1.03.2013 р.)

Просимо деканів факультетів, завідувачів кафедр довести інформацію до відома студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та повідомити до кінця тижня список зацікавлених осіб у відділ міжнародного співробітництва (контактна особа – Стецюк Світлана Василівна, тел. 47-50-71, 11-000).

Перелік необхідних документів, іноземні університети, обрані для участі в програмі та більш детальна інформація про програму, наведені в доданих файлах.

nakaz312-010320131.doc
Завантажити Переглянути онлайн