» » ЗУНУ - лідер за кількістю поданих заяв вступників!

ЗУНУ - лідер за кількістю поданих заяв вступників!

Дата: 2-08-2023, 17:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На інформаційному ресурсі Освіта.UA опубліковано рейтинг ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників, до якого увійшли заклади вищої освіти-лідери за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти.  Західноукраїнський національний університет посів 21 місце серед зво України!

За даними «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до вишів цьогоріч подано понад 1 млн 140 тисяч заяв від вступників.

У тому числі 720 792 заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.

Вітаємо колектив класичного університету Тернополя із вагомим досягненням та дякуємо абітурієнтам за довіру й вибір!