» » ЗУНУ посів 11 місце у міжнародному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities January 2024

Дата: 31-01-2024, 17:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно була опублікована чергова редакція міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities January 2024.

Перше видання 2024 року з інституційними ідентифікаторами RoR.

Західноукраїнський національний університет посів почесне 11 місце серед 299 університетів України.

Загалом цього разу представленість у вебпросторі було оцінено для більш ніж 32000 закладів освіти світу.

Оцінюються університети за трьома показниками:

VISIBILITY (видимість) – кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на вебсторінці установи – розраховується за показниками інструментів Ahrefs та Majestic – 50%;

TRANSPARENCY (прозорість) – кількість цитат топ-авторів установи (310 найкращих авторів, за винятком перших 20) за Google Scholar Citations – 10%;

EXCELLENCE (якість) – кількість статей дослідників установи, які входять до 10% найбільш цитованих у 27 дисциплінах за розрахунками Scimago – 40%. Дані за п'ятирічний період: 2018-2022 Cybermetrics Book.

Пишаємося, що класичний університет Тернополя посідає високі позиції у світових рейтингах, для нас це найкраща мотивація працювати наполегливіше, утверджуючи високий статус української освіти.

Джерело: https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20