» » Лекція «Проєктний менеджмент очима економіста-міжнародника»

Лекція «Проєктний менеджмент очима економіста-міжнародника»

Дата: 13-02-2024, 16:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулася лекція «Проєктний менеджмент очима економіста-міжнародника», організована кафедрою міжнародної економіки у співпраці з координатором по роботі з випускниками навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Оленою Карась.

Змістовним і корисним було спілкування студентів із спікером –випускницею освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка», керівницею Центру підтримки підприємців Дія. Бізнес у Тернополі, проєктного офісу West Ukraine Digital, експерткою з розвитку сталості та стійкості бізнесу Оксаною Качурівською.

Юнаки та дівчата мали змогу дізнатися про кар'єрний та професійний розвиток, систему функціонування і підтримки бізнесу у Тернополі та Україні загалом, актуальні програми допомоги бізнесу виходу на нові ринки, обговорити актуальні питання у напрямі проєктного менеджменту.