» » Практикум для здобувачів вищої освіти ОПП «Соціальне забезпечення» та ОПП «Фінансовий менеджмент»

Дата: 14-02-2024, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах впровадження елементів дуальної освіти у навчальний процес відбулася зустріч студентів ОПП "Соціальне забезпечення" та ОПП "Фінансовий менеджмент" із начальником Управління соціальної політики Тернопільської міської ради Віталієм Хоркавим та директоркою Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Іриною Семанишин.

Під час зустрічі проведено тренінг "Фінансування соціальних допомог та реалізація соціальних ініціатив в умовах сучасних викликів". Віталій Хоркавий наголосив на важливості соціального захисту населення у реаліях війни, необхідності забезпечення військовослужбовців грошовими допомогами, безапеляційності соціальної адаптації ветеранів та інвалідів війни, створення безбар'єрного середовища у Тернопільській громаді, підвищення соціальної відповідальності бізнесу та ширшого залучення їх до реалізації соціальних проєктів. Іриною Семанишин було акцентовано на необхідності постійної фінансової підтримки й матеріального забезпечення потреб найвразливіших мешканців громади за рахунок коштів місцевого бюджету, оскільки бюджетні ресурси держави обмежені. У межах тренінгу Володимир Дідик окреслив усі можливі загрози та виклики, які стоять перед соціальною сферою в частині значного збільшення отримувачів соціальних послуг та допомог. Студенти дискутували із менторами щодо формульного визначення необхідного обсягу соціальних допомог, особливостей отримання іпотечного кредиту на житло за державною програмою «є-Оселя» та можливостей грошової компенсації у розмірі 20% для відшкодування суми першого внеску для мешканців Тернопільської громади, функціонування сервісу "Соціальне таксі" тощо. Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу та студенти вдячні Віталію Хоркавому, Ірині Семанишин, Володимиру Дідику за проведений тренінг та можливість співпрацювати!