» » Українсько-польський концерт у Варшаві

Українсько-польський концерт у Варшаві

Дата: 15-02-2024, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Українсько-польський патріотичний концерт у Варшаві – це ще одна можливість нагадати Європі, що війна триває.

На одній сцені виступили відомі польські та українські артисти.

Відрадно, що чимало українських пісень звучало у виконанні студентки Західноукраїнського національного університету, солістки народного театру пісні «Для тебе» відділу творчої самореалізації та виховання Вікторії Шевчук.

Усіх присутніх вразило те, що нашу пісню «Рідна мати моя» виконала польська співачка Danuta Błażejczyk. Зі слів ведучого багато гарних слів було сказано про Україну, про підтримку та допомогу нашим захисникам і захисницям, яку для нас робить Peter Borkowskii разом із фундацією Angel Foundation.

Приємно, що такі яскраві події об’єднують нас, наповнюють наше життя почуттям гордості та єдності.
Слава Україні!