» » Тренінг на базі ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

Тренінг на базі ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

Дата: 16-02-2024, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу  активно залучає стейкхолдерів до здобуття освіти за дуальною формою. У межах запланованих зустрічей студенти ОПП «Соціальне забезпечення» та «Фінансовий менеджмент» факультету фінансів та обліку ЗУНУ взяли участь в професійно-орієнтованому тренінгу з проблем забезпечення фінансової стабільності підприємств в умовах воєнного стану та підвищення корпоративної соціальної відповідальності суб’єктів бізнесу, який провів заступник голови правління, директор ПрАТ «Тернопільський молокозавод» Віктор Солтис.

Віктор Петрович у своїй доповіді акцентував на забезпеченні фінансової стабільності ПрАТ «Тернопільський молокозавод» в умовах воєнного стану, озвучив виклики, окреслив напрями їхнього подолання та збереження функціонування підприємства як соціально відповідального й соціально активного суб’єкта бізнес-середовища Тернопільської громади.

Під час професійно-орієнтованого тренінгу студенти отримали практичні поради щодо нарощування капіталу приватних акціонерних товариств, нарахування та виплати дивідендів акціонерам, забезпечення фінансової стійкості за умов економічної нестабільності, а також перманентної участі ПрАТ «Тернопільський молокозавод» в соціальних проєктах.

Колектив кафедри та студенти вдячні за співпрацю та практико-орієнтоване навчання!