» » Студенти-маркетологи здобувають практичні навички в диджитал агенції «Koala Masters»

Дата: 16-02-2024, 10:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти спеціальності «Маркетинг» факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету, у межах навчання з елементами дуальної освіти, впродовж двох тижнів здобували практичні навички у сфері інтернет-маркетингу в диджитал агенції «Koala Masters» https://koalamasters.com/ua/.

Студенти-маркетологи поглибили практичні навички у SEO (пошукова оптимізація), інтернет-рекламі, e-mail маркетингу. Вони  виконали ряд завдань, а саме: аудит сайту, написання SEO-тексту для проєкту, створення постів для Linkedin, складання контент-плану, перевірка DR для «сайтів-донорів», створення рекламних банерів.

Найприємніше, що засновниками диджитал агенції «Koala Masters» є випускники нашого університету спеціальності «Маркетинг» Микола Лучик та Олександр Кухаришин. Щиро дякуємо колективу «Koala Masters» за допомогу у набутті фахових компетентностей здобувачами вищої освіти ОПП «Маркетинг».