» » Зустріч у межах проєкту Multifunctionality Farming (MyFarm)/«Багатофункціональність у сільському господарстві» Erasmus+

Дата: 19-02-2024, 12:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася онлайн-зустріч у межах проєкту Multifunctionality Farming (MyFarm)/«Багатофункціональність у сільському господарстві» Erasmus+.

Представники кафедри інформаційно-обчислювальних систем та управління факультету комп’ютерних інформаційних технологій: д.т.н., професор Мирослав Комар, к.т.н., доцент Христина Ліпʼяніна-Гончаренко, к.т.н., доцент Олександр Осолінський, к.т.н., доцент Павло Биковий та представники Італії, Румунії, Греції, Португалії, Республіки Кіпр презентували заклади вищої освіти та компанії, у яких працюють, основні напрями діяльності, а також узгодили дату та план проведення офлайн-зустрічі, яка відбудеться у квітні 2024 у м.Неаполь, Італія.