Майстер-клас із хусткування

Дата: 20-02-2024, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету організував майстер-клас з хусткування, який провела спеціаліст Тернопільського обласного краєзнавчого музею Оксана Гулик.

Майже у кожної жінки та дівчини у гардеробі є хустка, яка відображає український фольклор, історію та ідентичність.

Оксана Гулик розповіла студентам, працівникам університету, внутрішньо переміщеним особам про історію виникнення української хустки, значення та символи. Усім охочим майстриня вʼязала хустини за давніми зразками.

Під час майстер-класу усі присутні споглядали перетворення сучасної жінки на берегиню роду. Студентка класичного університету Тернополя Ірина Шегеда  подарувала учасникам заходу пісню «Ой, роде наш красний».

Дякуємо пані Оксані за можливість доторкнутися до прадавнього українського звичаю, обряду хусткування, який супроводжував наших предків крізь усе життя.

Усі фото за посиланням: https://fex.net/uk/s/myx74bc