Арт-зустріч «НеФормат»

Дата: 22-02-2024, 16:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університету Тернополя відбулася арт-зустріч «НеФормат» з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

Творчу зустріч організував відділ творчої самореалізації та виховання ЗУНУ.

Українська мова гуртує і єднає кожного, сприяє взаєморозумінню та діалогу, що особливо цінно для нас, нашої  сучасної культури і традицій.

Молоді, талановиті, креативні студенти Західноукраїнського національного університету дивували присутніх українською піснею, читанням поезії, танцювальними композиціями. Виступи юнаків та дівчат були емоційними та щемними, вони спонукали глядачів переживати усю палітру почуттів разом із ними.

Запрошеним гостем арт-зустрічі став музикант, лідер гурту «Мазепа» – Андрій Мазепа.

Захід провела – Ксеня Кічак.

Вечір був атмосферним: студенти спілкувалися, смакували чай, ділилися власними враженнями  та думками.

Дякуємо нашим захисникам за те, що маємо можливість навчатися та розвиватися у рідному університеті!