» » Конкурс «Лесині читання у ЗУНУ»

Конкурс «Лесині читання у ЗУНУ»

Дата: 26-02-2024, 09:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя з нагоди Дня народження Лесі Українки відбувся конкурс «Лесині читання у ЗУНУ», який організував відділ творчої самореалізації та виховання.

Леся Українка - геніальна українська поетеса, людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування. Її ім'я овіяне особливою всенародною любов'ю.

Відрадно, що студенти нашого університету з такою любов'ю читали мудре, красиве і сильне поетичне слово Лесі Українки.

Учасників конкурсу оцінювали журі: начальниця відділу творчої самореалізації та виховання, заслужена працівниця культури України, просвітянка Світлана Сорочинська; філологиня, заступниця голови Тернопільського міського об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка, громадська діячка Галина Шот; філолог, викладач ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» Юрій Дзюла.

Студенти мали можливість послухати пісню "Давня весна" на вірш Лесі Українки у виконанні Ірини Шегеди під акомпонемент заступника начальника відділу творчої самореалізації та виховання Алли Бінцаровської.

Модератор заходу - Дмитро Худик.

Переможці конкурсу: І місце - Соломія Лецан (СГФ), Марія Матушинець (ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина), ІІ місце – Анастасія Галещук (СГФ), Аліна Радзібаба (ЮФ), ІІІ місце – Христина Машталір (СГФ), Ольга Поп'як (СГФ), Анжеліка Стельмах (ННІМВ ім.Б.Д. Гаврилишина).

Вітаємо усіх учасників та бажаємо успіхів!