» » Друге місце у студентському турнірі з боулінгу!

Друге місце у студентському турнірі з боулінгу!

Дата: 27-02-2024, 12:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у боулінг-більярд клубі «Silver» відбувся студентський турнір з боулінгу.

Молодь Західноукраїнського національного університету, Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя,  ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» змагалися за першість.

У фіналі студенти класичного університету Тернополя: Володимир Фальчук (ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Юрій Ірза, Андрій Мондляк (ННІІПІ), Максим Чеплінський, Максим Смалюх (ЮФ), посіли 2 місце!

Дякуємо Почесному консулу Угорщини в Україні, президентці Благодійного фонду «Подоляни» Тетяні Чубак за ініціативу та сприяння у проведенні студентського турніру з боулінгу для закладів вищої освіти!