» » Інтерактивна лекція «Медіація: вижити в сім’ї, на роботі, у світі»

Інтерактивна лекція «Медіація: вижити в сім’ї, на роботі, у світі»

Дата: 15-03-2024, 09:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять другого березня 2024 року на базі навчально-наукового інституту комунікацій класичного університету Тернополя відбудеться інтерактивна лекція «Медіація: вижити в сім’ї, на роботі, у світі».

Спікерка Оксана Тесля – українська експертка, адвокатеса, сертифікована медіаторка, сімейна медіаторка Ліги медіаторів України, тренерка з медіації, учасниця проєкту «Сімейна медіація в період війни».

На лекції учасники дізнаються про особливості сімейної медіації як одного з інструментів для вирішення конфліктів мирним шляхом, розберуть покрокову модель процесу сімейної медіації, встановлять різницю надання послуг сімейного медіатора та сімейного психотерапевта, усвідомлять, коли і для кого буде корисна сімейна медіація, навчаться визначати медіабельність сімейного конфлікту.

Передбачається цікавий інтерактивний формат із використанням відеокейсів, прикладів із власної практики лекторки, вправ, дискусійних методів взаємодії.

Запрошуємо студентів магістерської програми «Психологія перемовин та медіація» долучитися до зустрічі.

Захід відбудеться о 09:35 год в онлайн-форматі.