» » Семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд

Семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд

Дата: 15-03-2024, 10:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів ЗУНУ, які навчаються за програмами, орієнтованими на міжнародну економічну діяльність, взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у І семестрі 2024-2025 н.р. в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди).

Конкурс організовується у межах реалізації проєкту академічної мобільності ERASMUS+ KA107.

Усі необхідні документи просимо подати онлайн до 25 березня 2024 року (перелік документів і додаткова інформація знаходяться у прикріплених документах).

Документи, скановані копії, подаються в електронному вигляді за електронною адресою: mev@wunu.edu.ua  (у темі повідомлення вказати: участь у конкурсному відборі на семестрове навчання).

Детальнішу інформацію можна отримати на кафедрі міжнародних економічних відносин (а. 1412, корпус № 1, тел.: 47-50-75).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.

zavantazhennja-2024.pdf
Завантажити Переглянути онлайн