» » Тиждень математики у ВСП «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва»

Дата: 15-03-2024, 09:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У ВСП «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва» Західноукраїнського національного університету відбувся Тиждень математики.

Студенти ознайомилися із фракталами – математичними структурами, що відображаються у неймовірних зображеннях. Вивчення фракталів розширює наше розуміння гармонії у математиці та приносить нові виміри краси. Також юнаки та дівчата вплітали математику у творчість дудлінгу – несвідомого малювання за допомогою простих елементів.

Важливо розуміти, що математика - це не лише абстракція чисел, але й основа природи, нашого розуміння та бачення світу.

Завершували тиждень квестом, розв’язували математичні задачі, розшифрували загадкові письмена, відтворювали у пантомімі математичні дії.