» » Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУ

Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУ

Дата: 11-10-2016, 16:00 | Автор:

В рамках реалізації угоди про інтегровану німецькомовну програму з міжнародної економіки з 16 по 25 жовтня 2016 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація професорського-викладацького складу економічного факультету Дрезденського технічного університету – професор Вольфганг Ур та доктор Маттіас Льозе.
  Під час перебування делегації в ТНЕУ передбачено проведення лекцій з дисциплін «Електронний бізнес» та «Основи ПРП систем» та проведення екзаменів з цих дисциплін лекторами ДТУ. Результати екзаменів з цих дисциплін будуть враховані при відборі кращих студентів на часткове навчання у Дрезденському технічному університеті. Окрім цього гості з ДТУ запрошені брати участь в урочистостях з нагоди святкування 50-річного ювілею ТНЕУ.