» » Відбувся Чемпіонат ТНЕУ з риболовлі

Відбувся Чемпіонат ТНЕУ з риболовлі

Дата: 12-10-2016, 14:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Креативний та цікавий захід, приурочений 50-річчю від дня заснування Тернопільського національного економічного університету, відбувся 11 жовтня 2016 року – Чемпіонат ТНЕУ з риболовлі. Ініціатором зустрічі виступив колектив факультету обліку та аудиту. Захід відбувся за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого.

Охочі долучитися до риболовного спорту зібралися на гребному каналі Тернопільського ставу. Усіх привітав ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий, декан факультету обліку та аудиту Валентина Миколаївна Панасюк, почесний член Тернопільської обласної федерації риболовного спорту Федір Всеволодович Бортняк. Приємно, що серед учасників заходу були і декани факультетів ТНЕУ – Оксана Миронівна Десятнюк, Сергій Володимирович Банах, Андрій Ярославович Кізима, Ігор Михайлович Таранов.

Під час змагань панувала весела, дружня атмосфера. Після завершення заходу було визначено переможців. Отож місця розподілилися таким чином:

Перше місце у командному заліку здобули студент ФОА Сергій Ліпський і Ярослав Дмитрович Крупка, доктор економічних наук, професор. Другими стали студенти ФББ Михайло Красношапка та ФКІТ Дмитро Серебряков, а третє місце у командному заліку вибороли студент ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Антон Рудницький та Ростислав Богданович Окрепкий, кандидат економічних наук, доцент.

Переможці у командному заліку отримали подарункові сертифікати (І місце – 300 грн, ІІ – 200 грн, ІІІ – 100 грн) від магазину «РИБАК».

Також пропонуємо Вашій увазі переможців в особистому заліку. Перше місце здобув студент групи ОМОм-11 (ФОА) Сергій Ліпський, друге – студент групи Ет-31 (ФББ) Михайло Красношапка, третє – канд. екон. наук, доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Ростислав Богданович Окрепкий.

Подарункові сертифікати за призові місця учасникам презентував спортивний клуб «ВІКІНГ».

Упродовж заходу присутні мали нагоду посмакувати рибною юшкою від Руслана Ангула та взяти участь у розіграші панкейків від «Соніних Смаколиків» (переможець розіграшу – студент групи ПЗС-22 (ФКІТ) Юрій Процків).

Ще  одним цікавим сюрпризом для учасників зустрічі були майстер-класи з ловлі риби фідером від Андрія Потурняка, Романа Стрілецького, Олександра Ярмаша.

Організатори змагань щиро дякують за підтримку ректору ТНЕУ А. І. Крисоватому, а також за допомогу О. І. Диді, національному судді з риболовного спорту Віталію Миколайовичу Рюміну, голові Федерації таїландського боксу у Тернопільській області Ігорю Бойчуку, Тернопільській обласній федерації риболовного спорту, КУТОР «Тернопільський обласний молодіжний методичний центр», ГО «Скеля». Приємно, що до організації зустрічі активно долучилися Університетська рада студентів та Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.