» » «Актуальні проблеми економіки та управління на сучасному етапі» (другий день)

«Актуальні проблеми економіки та управління на сучасному етапі» (другий день)

Дата: 13-10-2016, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках роботи учасників Міжнародної студентської науково-практичної веб-конференції «Актуальні проблеми економіки та управління на сучасному етапі» (день 2) студенти факультету економіки та управління разом з доцентами Овсянюк-Бердадіною О. Ф. та Демків І. О. відвідали транспортно-експедиційну компанію «Стеллар».

Працівники компанії детально розповіли студентам особливості внутрішньо-організаційного менеджменту організації та упродовж екскурсії продемонстрували як на практиці реалізується організаційне та функціональне забезпечення діяльності компанії. Найбільше зацікавлення студенти виявили до практичної реалізації компанією адаптації її діяльності до вимог транспортних перевезень в Європейському Союзі, адже вона здійснює свою діяльність не лише в Україні, але й в зарубіжних країнах. В кінці зустрічі студенти пройшли анкетування у відділі кадрів компанії, що дозволило їм побачити, які вимоги на практиці ставлять роботодавці до професійних характеристик  майбутніх працівників.