» » Активісти ТНЕУ здобули грант на реалізацію міні-проекту «Академічне партнерство-шлях доброчесності»

Дата: 17-10-2016, 10:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках Проекту сприяння академічній доброчесності команда студентів та викладачів ТНЕУ виграли грант (в розмірі 12 000 гривень) на реалізацію міні-проекту «Академічне партнерство-шлях доброчесності», що був визнаним кращим з-поміж поданих на конкурс ідей. Нагадуємо, Тернопільський національний економічний університет – один з 10 університетів України, що бере участь у проекті SAIUP – Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project (Проект сприяння академічній доброчесності в Україні).

Даний проект організовується Американськими радами з міжнародної освіти за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки.

Команда активних студентів та викладачів готова реалізовувати власні ідеї та запрошує охочих до співпраці!