» » Професор ТНЕУ взяв участь у міжнародному семінарі

Професор ТНЕУ взяв участь у міжнародному семінарі

Дата: 17-10-2016, 10:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професор юридичного факультету Андрій Галай взяв участь у німецько-польсько-українському семінарі на тему: «Людська гідність у праві Німеччини, Польщі та України», що відбувся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 10 та 11 жовтня 2016 року.

Семінар було організовано громадською організацією «Українсько-німецький правознавчий діалог», Центрами німецького та польського права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Цільовою аудиторією семінару були науковці, викладачі, практикуючі юристи, представники громадських організацій, поліції та засобів масової інформації.

У межах 2-денного семінару учасники ознайомилися з теоретичними та практичними питаннями стосовно захисту людської гідності є:

історія та теорія правового захисту гідності людини в Польщі, Німеччині та Україні та розвиток концепту гідності людини в Україні;
правовий захист людської гідності в Польщі;
правовий захист людської гідності у Німеччині з огляду на соціальне та податкове право;
людська гідність у діяльності поліції та засобах масової інформації.