» » ТНЕУ знову в когорті найкращих!

ТНЕУ знову в когорті найкращих!

Дата: 17-10-2016, 17:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно із спостереженнями, які проводив Центр досліджень соціальних комунікацій, Тернопільський національний економічний університет увійшов у трійку лідерів за кількістю бібліометричних портретів учених.

Зазвичай бібліометричні показники використовуються в якості джерельної бази для експертного оцінювання результативності вчених. Останнім часом завдяки сервісам Google Scholar з’явилася можливість представлення бібліометричних профілів наукових колективів. В даному  рейтингу наш університет посів сьоме місце з індексом Гірша 51. Принагідно, нагадаємо, що даний індекс – це показник впливовості науковця, колективу науковців, наукового закладу, або наукового журналу, заснований на кількості публікацій та їх цитуваннях.

Вітаємо професорсько-викладацький колектив факультет обліку та аудиту, який у  даному рейтингу посів 20 місце.
Гордимося нашими науковцями та бажаємо їм нових творчих починань, креативних ідей та успішної реалізації проектів.