» » Прикладна економіка – від теорії до практики

Прикладна економіка – від теорії до практики

Дата: 24-10-2016, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 жовтня 2016 р. з ініціативи професорсько-викладацького колективу факультету аграрної економіки та менеджменту відбулася міжнародна науково-практична конференція присвячена 50-річчю Тернопільського національного економічного університету «Прикладна економіка – від теорії до практики».

Більше ста учасників взяли участь у науковому заході, зокрема були представлені науковці з Албанії, Греції, Польщі, Чехії, Туркменістану, Білорусії і України. Модератором пленарного засідання виступив доктор економічних наук, професор П.Р. Пуцентейло. Відкрив конференцію декан факультету аграрної економіки і менеджменту, доктор економічних наук Б.О. Язлюк, який зазначив, що актуальність конференції обумовлена підвищенням складності завдань управління сучасними економічними системами в сьогоднішніх умовах; появою нових організаційних форм в агробізнесі. Перед університетом стоїть завдання щодо підготовки компетентних фахівців, які мають спеціальні знання в області застосування сучасних методів аналізу даних, прогнозування соціально-економічних процесів, інформаційних систем і технологій аналізу й планування в діяльності різних аграрних бізнес-процесів.

Проректор з наукової роботи Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор З.-М.В. Задорожний привітав усіх учасників конференції з 50-річчям ТНЕУ, побажав усім конструктивної роботи і творчих успіхів і висловив сподівання щодо подальших зустрічей у такому форматі.

Упродовж конференції виступили:

Булюк Віталій Вікторовичи – заступник голови Херсонської обласної ради депутатів;
Войт Сергій Миколайович – генеральний директор Виробничого об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова;
Гулей Анатолій Іванович – голова правління Української міжбанківської валютногї біржі;
Рибаков Микола Володимирович – начальник Головного управління ДФС у Харківській області, Радник податкової та митної справи І рангу;
Зайцев Юрій Олександрович – начальник Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області;
Пономарьов Олександр Сергійович – народний депутат України;
Лагодієнко Володимир Вікторович – д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеської національної академії харчових технологій;
Красноруцький Олексій Олександрович – д.е.н., професор, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка;
Кропивко Максим Михайлович – к.е.н., с.н.с., докторант відділу підприємництва і кооперації, ННЦ «Інститут аграрної економіки»;
Костецький Ярослав Іванович – к.е.н., доцент кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету.

Цікавими були виступи студентів Олени Вашкевич, Наталії Добровольської, Марії Лешун, Віри Лукіян.

У другій половині дня відбулася робота секцій і підбиття підсумків Міжнародної науково-практичної конференції «Прикладна економіка – від теорії до практики».