» » Феєричний танцювальний марафон з нагоди 50-річчя ТНЕУ

Феєричний танцювальний марафон з нагоди 50-річчя ТНЕУ

Дата: 24-10-2016, 17:12 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У рамках славетного 50-річного ювілею ТНЕУ на Театральному  майдані міста Тернополя відбувся танцювальний марафон, у якому студенти вищого навчального закладу виразили свою  юно-молоду, запальну святкову радість.

У марафоні взяли участь студенти усіх факультетів університету.

Запальною композицією танцювальний марафон розпочав студентський колектив, до якого долучилися представники усіх факультетів, інституту та коледжу ТНЕУ.

Наступними на танцполі активно, ритмічно, весело і бадьоро виступили студенти юридичного факультету, факультету фінансів, факультету аграрної економіки і менеджменту, факультету банківського бізнесу, факультету обліку і аудиту. Святковий настрій підтримали студенти  факультету економіки та управління.  А завершили феєричний святковий танцювальний марафон студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина  і студентський танцювальний колектив факультету комп’ютерних інформаційних технологій.

Студенти ТНЕУ, глядачі та учасники танцювального марафону під час виступів тих чи інших факультетів активно підтримували один одного.

Професійною ведучою марафону стала Зоряна Вовк.

Такого танцювального свята Тернопіль ще не бачив! Дякуємо усім учасникам цієї  святкової танцювальної феєрії!