» » Військові 44-ї окремої артилерійської бригади привітали ТНЕУ з ювілеєм

Військові 44-ї окремої артилерійської бригади привітали ТНЕУ з ювілеєм

Дата: 25-10-2016, 11:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На адресу адміністрації, професорсько-викладацького колективу, працівників і студентства Тернопільського національного економічного університету надійшло вітання з 50-річним ювілеєм вищого навчального закладу від військовослужбовців 44-ї окремої артилерійської бригади, які зараз перебувають у зоні проведення антитерористичної операції.

Між ТНЕУ та військовослужбовцями ведеться тісна співпраця, зокрема, військові проходять навчання в університеті за програмою перепідготовки, яка реалізовується у рамках проекту «Україна – Норвегія».

Відрадно, що наші партнери також відгукнулися на прохання допомогти в організації заходів присвячених 50-річчю ТНЕУ й організували «польову кухню» на Театральному майдані 20 жовтня.

Дякуємо за теплі слова вітань і пишаємося нашими воїнами, які з гідністю і честю стоять на обороні єдності рідної держави! Бажаємо Вам сили, наснаги, витривалості та чекаємо якнайшвидшого повернення додому.