До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 1-03-2012, 10:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою виявлення та підтримки талановитої молоді Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з ТОВ « Нестлє Україна» продовжує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу « Мрії збуваються» для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

У 2012 році конкурс проходитиме з лютого по травень у три етапи (Реєстраційний, Всеукраїнське голосування на сайті, Фінал). Для участі у конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, студенту необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті проекту http://ideax-nescafe.com.ua і заявку на участь у конкурсі (до 30 березня 2012 року).
За результатами конкурсу визначаються переможці, які будуть запрошені до м. Києва на Фінал, що відбудеться 28 травня у форматі ТВ-передачі. Переможці у трьох номінаціях (соціально-відповідальний, комерційний і творчий проекти) буде нагороджено грошовою премією у розмірі 100 000 грн. на реалізацію своєї мрії.
Щиро бажаємо Вам успіхів та віри у свої сили!