» » Тренінг для студентів Тернопільської бізнес-школи «Public policy for private sector development»

Дата: 5-12-2016, 10:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого грудня 2016 р. за сприяння д.е.н., зав. кафедри міжнародного права та європейської інтеграції ТНЕУ Кравчук Н. Я. для студентів Тернопільської бізнес-школи д.е.н., професор кафедри економічної теорії ТНЕУ Длугопольський О. В. організував тренінг на тему: «Public policy for private sector development».

Під час тренінгу був використаний кейс-метод навчання, що використовується у Гарвардському, Стенфордському та інших провідних університетах світу.

Студентам були запропоновані кейси з реформування економіки Грузії, зокрема розвитку винної індустрії після запровадження ембарго Росією на експорт грузинського вина та мінеральних вод, а також сучасних викликів, які стоять перед економікою України в контексті інтеграції внутрішньо-переміщених осіб у економічне життя територіальних громад. Також була запропонована ділова гра із соціальної відповідальності бізнесу та сталого розвитку економіки в контексті концепції degrowth.