» » «Практика управління прибутком підприємств: зарубіжний досвід та українські реалії»

Дата: 8-12-2016, 14:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого грудня 2016 року з ініціативи кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування відбувся науковий семінар на тему: «Практика управління прибутком підприємств: зарубіжний досвід та українські реалії».

Доповідачами під час зустрічі виступили к.е.н., доцент кафедри Іщик-Ніпіаліді О. Ю. та студенти груп МАРКм-11 і МІМм-11.

Учасники заходу мали нагоду отримати цікаву інформацію щодо управління прибутком на вітчизняних підприємствах, а також ознайомитися з результатами маркетингових досліджень студентів стосовно досвіду відомих світових корпорацій у цій галузі.

У невимушеній та дружній атмосфері присутні переглянули відеоматеріали (рекламні ролики різних брендів) й обговорили проблемні аспекти діяльності підприємств в умовах євроінтеграції.