» » Запрошуємо на роботу у ТОВ «Електропривод»

Запрошуємо на роботу у ТОВ «Електропривод»

Дата: 3-03-2017, 11:52 | Автор: Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками ТНЕУ

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ ТОВ «Електропривод» (м. Запоріжжя) запрошує на роботу на такі посади:

– менеджер ЗЕД – 6 вакансій;
– інженер-маркетолог – 5 вакансій;
–  інженер-електромеханік – 9 вакансій;
– технік-електромеханік – 5 вакансій;
–  менеджер по ресурсах – 1 вакансія.

Компанія надає:
–  Lanch, Dinner – за рахунок компанії;
–  гуртожиток іногороднім – за рахунок компанії;
–  відрядження по Східній півкулі планети Земля.

Компанія «Електропривод» 20 років розробляє, виробляє і постачає індустріальні комплектні електроприводи серії IDS, ETS i DTS, затребувані в 7 галузях промисловості. Підприємство виконує 2 типи модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосування приводів серії IDS i DTS.

У період з 1996 по 2015 рр. компанія «Електропривод» здійснила поставки електроприводів і комплектуючих у 52 країни планети Земля.

У структуру компанії входить 3 дивізіони, які включають:

–  бригади зовнішньоекономічної діяльності в кількості 6-ти шт.;
–  бригади інженерних розробок у кількості 3-х шт.;
–  інженерно-промисловий комплекс.

У переговорах по укладанню зовнішньоекономічних контрактів працівники компанії «Електропривод» застосовують мови: англійська, арабська, польська, фарсі, турецька, румунська, французька, іспанська.

За додатковою інформацією звертайтесь у
Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:
вул. Львівська, 11, офіс 1106 (корпус № 1)
тел. (0352) 47-58-64
е-mail: cpv@wunu.edu.ua