» » Вітаємо випускників ФЕУ і ФКІТ з завершенням навчання!

Вітаємо випускників ФЕУ і ФКІТ з завершенням навчання!

Дата: 10-03-2017, 19:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільському національному економічному університеті тривають церемонії вручення дипломів випускникам. 10 березня 2017 року магістрів вітали колективи факультетів економіки та управління й комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ.

Цьогоріч 99 випускників-магістрів ФЕУ та 80 магістрів ФКІТ завершили навчання у вищому навчальному закладі. Відрадно, що 90%  юнаків та дівчат уже працевлаштовані й працюють в українських та зарубіжних компаніях.

Привітати молодь і побажати досягнення омріяних висот завітав ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий: «Університет пишається своїми випускниками, адже Ви не тільки здобули знання, а й сформувалися як особистості, навчилися підтримувати один одного, жити однією родиною. Я вірю, що кожен із Вас досягне успіху, бо Ви любите Україну, хочете зробити майбуття кращим. Двері альма-матер завжди відкриті для Вас, бо тут Ви прожили найкращі роки Вашої юності».

Хвилюючу мить завершення студентського періоду в житті з юнаками і дівчатами розділи їхні викладачі, наставники, рідні та друзі. Слова вітань звучали від деканів факультетів, завідувачів кафедр, батьків.

Бажаємо молоді нашого вищого навчального закладу гордо нести звання випускника Тернопільського національного економічного університету, впевнено прямувати вперед – назустріч новим викликам і сміливим мріям!