» » Студенти ТНЕУ познайомляться із можливостями Європейського молодіжного фонду

Студенти ТНЕУ познайомляться із можливостями Європейського молодіжного фонду

Дата: 21-03-2012, 16:45 | Автор: Володимир Антків, учасник студентського прес-клубу «Акценти»

Презентація  Європейського молодіжного фонду України в рамках проекту "Можливості  Європейського молодіжного фонду для України", що реалізується СМГО  «Центр європейських ініціатив», відбудеться 22 березня о 17.30 год. в ауд.1210 (корпус №1) Тернопільського національного економічного університету.

Партнером у реалізації проекту в Тернопільській області є Тернопільська обласна молодіжна громадська організація “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”.

В рамках презентації учасники познайомляться з історією створення, метою та завданнями діяльності Європейського молодіжного фонду, цілями молодіжної політики Ради Європи, основними напрямками діяльності фонду, особливостями подання заявок на здобуття грантів, процесом прийняття рішень щодо підтримки грантів, особливостями звітування за грантом.

Також учасники зможуть познайомитись із україномовною версією сторінки Європейського молодіжного фонду.

В рамках проекту планується проведення презентацій Європейського молодіжного фонду у інших ВНЗ міста та області, а також для місцевих молодіжних громадських організацій.