Вітаємо!

Дата: 3-04-2017, 17:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29-31 березня 2017 року на базі Вінницького національного технічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс наукових робіт з напряму «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

За результатами галузевої конкурсної комісії дипломом другого ступеня нагороджено студента  групи Кім-11 Боднара Андрія Руслановича (науковий  керівник роботи завідувач кафедри КІ, доктор технічних наук, професор Березький Олег Миколайович) та  студентів КСМ-32  Лящинського Павла та Лящинського Петра (керівник роботи викладач кафедри КІ Піцун Олег Йосипович).

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з напряму «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» та їх керівника, бажаємо творчих успіхів, перспектив та професійного зростання в ім’я процвітання незалежної України!